قربانی: فکری کم آدمی نیست که به او حمله می کنند، باید به کار مربی که بهانه می آورد شک کرد

به گزارش بیست آمار، پیروز قربانی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: محمود فکری برای استقلال زحمت کشیده است و نباید به او توهین کنند.

قربانی: فکری کم آدمی نیست که به او حمله می کنند، باید به کار مربی که بهانه می آورد شک کرد

پیروز قربانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره اعتراض برخی مربیان و بازیکنان به زمان کم آماده سازی تا شروع دوباره مسابقات لیگ برتر گفت: مربی که کارش را بلد باشد، بازیکنان را در این زمان نیز آماده می کند. آمادگی بازیکنان صفر درصد نیست و 30 تا 40 درصدی است و می توانند در زمان باقیمانده تا شروع مسابقات، به آمادگی کامل برسند. کسی که بهانه می آورد باید به کارش شک کرد.

وی در واکنش به اظهارنظر محمود فکری که گفته بود در صورت تعطیلی لیگ برتر، پرسپولیس باید قهرمان شود که باعث حمله عده ای از هواداران در شبکه های اجتماعی به او شده بود، گفت: هر کسی می تواند نظرش را بدهد و تحلیل کند. فکری آدم کمی نیست که به او حمله می کنند. شبکه های اجتماعی و مجازی باعث شده است که یکسری شجاع شوند و درباره هر کسی نظر دهند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: مگر می شود زحمات فکری برای استقلال را نادیده گرفت؟ متأسفانه عده ای بیکار در شبکه های اجتماعی و مجازی به افراد توهین می کنند. نظر یک نفر ربطی به دیگران ندارد که به او حمله کنند. شاید من مخالف نظر فکری باشم، اما حق ندارم توهین کنم. مجازی اسمش را دارد و مجازی است و آدم هر چقدر از آن دور باشد، بهتر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 442

به "قربانی: فکری کم آدمی نیست که به او حمله می کنند، باید به کار مربی که بهانه می آورد شک کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانی: فکری کم آدمی نیست که به او حمله می کنند، باید به کار مربی که بهانه می آورد شک کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید