صعود به جام جهانی قطر اولویت ملی است، ریل گذاری شفاف خواهیم کرد

به گزارش بیست آمار، به گزارش خبرنگاران، منصور قنبرزاده پس از انتصاب به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: از اعتماد اعضای هیات رئیسه و شخص آقای عزیزی خادم سپاسگزارم. امیدوارم بتوانم به مجموعه فوتبال یاری کنم.

صعود به جام جهانی قطر اولویت ملی است، ریل گذاری شفاف خواهیم کرد

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

وی ادامه داد: البته برای پیشبرد اهداف احتیاج به همکاری تمامی اعضای هیات رئیسه، اهالی فوتبال، مجلس شورای اسلامی، دولت و سایر مسئولان کشوری است تا پروژه های ملی فوتبالی پیش بروند. اتفاق خوبی که برای کشور می تواند رخ دهد صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2022 است. این موضوع اولویت ملی است.

قنبرزاده درباره اینکه آیا سرپرست هستید یا دبیرکل رسمی شده اید گفت: هنوز خودم هم نمی دانم چون حکم خودم را ندیدم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره بحث پرداختی به کارمندان فدراسیون اضافه کرد: مثل کاغذ سفید هستم که چیزی نمی دانم. الان حرفی درباره این مسائل نمی توانم بزنم. ذهنیتی در این باره ندارم. اگر حرفی بزنم غیرکارشناسی است. آنچه مسلم است باید راه چاره ارائه دهیم. هنوز کار را تحویل نگرفته ام و چیزی نمی دانم.

او درباره اولویت های کاری اش گفت: من آنها را معین نمی کنم. اولویت ها را هیات رئیسه ترسیم می نماید و در برنامه های آقای عزیزی خادم آمده است. من در 36 سال که در مناصب ورزشی کار کردم طبق قوانین و مقررات و همگام با سیاست های جامعه و نظام حرکت نموده ام. مطمئن باشید سعی خواهم کرد ریل گذاری را کاملاً شفاف در فدراسیون برای مسائل اداری و اقتصادی انجام دهیم. اعتقاد دارم این فدراسیون برای کل جامعه است و ما فقط امانتدار هشتاد میلیون ایرانی هستیم.

قنبرزاده درباره اینکه آیا احکام بر اساس مصلحت صادر خواهد شد و خبری از کشوی جادویی دبیرکل فدراسیون در آینده خواهد بود گفت: من بار دیگر از آقای نبی تشکر می کنم. بنای بنده تعامل و دوستی است. به خودم تعهد داده ام که از حاشیه ها دوری کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 916

به "صعود به جام جهانی قطر اولویت ملی است، ریل گذاری شفاف خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود به جام جهانی قطر اولویت ملی است، ریل گذاری شفاف خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید