شبیه ساز پرواز 2024 مأموریت های بازی گونه نخواهد داشت

به گزارش بیست آمار، چندی پیش رویداد FligtSimExpo بود و ما شاهد معرفی آخرین عنوان از مجموعه شبیه ساز پرواز مایکروسافت (Microsoft Flight Simulator) بودیم. این بازی که نام خاصی نداشته و شبیه ساز پرواز مایکروسافت 2024 نام دارد، می تواند یکی از سنگین ترین عناوین بازی در این مدت باشد. بازی شبیه سازی پرواز یکی از عناوین انحصاری بسیار مهم ایکس باکس است. به علت اینکه این بازی هنر بازی سازی مایکروسافت و شرکت آسوبو (Asobo) را نشان می دهد.

شبیه ساز پرواز 2024 مأموریت های بازی گونه نخواهد داشت

بسیاری از افراد اعتقاد داشتند که شبیه ساز پرواز 2024 تنها یک بسته الحاقی یا محتوای اضافه شده به بازی قبلی است. در صورتی که اینگونه نیست. این بازی یکی از گسترده ترین عناوین مجموعه شبیه ساز پرواز بوده که نشان می دهد ما با یک بازی بسیار بزرگ روبرو هستیم. رئیس بازی شبیه ساز پرواز به نام جورج نیومن (Jorg Neumann) در خصوص این بازی شرح داد:

یکی از موارد جالبی که شرکت سازنده اشاره نمود این است که این بازی تنها مواردی را دانلود خواهد نمود که احتیاج است. به این معنا که به احتمال زیاد شما با حجم بسیار زیادی از محتوا روبرو نخواهید بود. این موضوع باعث خواهد شد تا حجم کمتری از سیستم شما گرفته شده و سرعت اجرای بازی نیز بسیار بالا برود. نکته مثبت دیگر این ماجرا سیستم مورد احتیاج پایین تر این بازی خواهد بود.

شبیه ساز پرواز مایکروسافت 2024 دارای یک موتور فیزیک و ایروداینامیک تازه است. این موتور تازه می تواند از حرکات تازه اضافه شده به بازی پشتیبانی کند. همینطور اینکه بسیاری از موارد مثل طناب یا کرکترهای دیگر که قبلاً در بازی وجود نداشتند حال به راحتی در آن قرار گرفته و انیمیشن های روانی خواهند داشت. این سیستم های تازه برای سازندگان نیز سازگاری دارد. به این شکل که بعضی افراد در دنیای شبیه ساز پرواز هواپیما طراحی نموده و به این بازی می فروشند حال می توانند از موتور تازه هم استفاده نمایند.

بازیکنان عادی نیز با یک محتوای بسیار گسترده روبرو خواهند شد. به این شکل که این بازی نقشه های بسیار زیادی داشته و گشت و گذار در دنیای آن بسیار لذت بخش است. از طرفی طراحی زیبا و دقیق بازی باعث شده که شما حس پرواز یک هواپیمای واقعی را به طور کامل داشته باشید.

منبع: Rockpapershotgun

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 تیر 1402 بروزرسانی: 8 تیر 1402 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1680

به "شبیه ساز پرواز 2024 مأموریت های بازی گونه نخواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبیه ساز پرواز 2024 مأموریت های بازی گونه نخواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید