سود 2000میلیارد تومانی گروه اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری

به گزارش بیست آمار، مجمع عمومی عادی سالیانه گروه اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری برگزار و ضمن تشریح اقدامات اجرا شده، سود آن 2000 میلیارد تومان اعلام شد.

سود 2000میلیارد تومانی گروه اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری

به گزارش خبرنگاران، مجمع عمومی عادی سالیانه گروه اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری (وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری) با حضور 100 درصد نمایندگان سهامداران امروز (شنبه) در محل این هلدینگ برگزار گردید.

در ابتدای این نشست، گزارشی از اقدامات اجرا شده هلدینگ در سال 99 در حوزه های مختلف توسط محمود طهماسبی مدیرعامل گروه اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری ارائه و به سوالات مطروح شده از سوی حاضرین در مورد مفاد گزارش بازرس قانونی و سایر امور مربوط به شرکت پاسخ داده شد و رهنمودهای سهامداران در مورد توسعه فعالیت ها و بهبود جریان سودآوری هلدینگ از سوی نمایندگان صندوق مطرح شد.

در ادامه این نشست، علی عرب مازار عضو هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری با قدردانی از کوشش های اجرا شده برای کسب سود 2هزار میلیارد تومانی توسط گروه اقتصادی صندوق گفت: رشد 500 درصدی سود گروه اقتصادی نسبت به سال گذشته مدیون درایت و کوشش های مدیرعامل این شرکت و همراهی اعضای هیئت مدیره با مدیرعامل شرکت است.

گزارش حسابرس و بازرس قانونی توسط نماینده موسسه حسابرسی قرائت و در نهایت عملکرد اقتصادی منتهی به 30 آذرماه 1399 هلدینگ به نحو مطلوب اعلام شد. همچنین صورت اقتصادی گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری منتهی به 30 آذر 1399 مورد تصویب نهاده شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرعامل گروه اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری در این نشست، گزارشی از آخرین شرایط پذیرش شرکت در بازار بورس نیز ارائه کرد. این شرکت با نماد ومدیر اخیراً در بازار بورس درج نماد شده و طی روزهای آینده بر اساس شرایط بازار، سهام آن عرضه می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 945

به "سود 2000میلیارد تومانی گروه اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سود 2000میلیارد تومانی گروه اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید