خانه تکانی را به زمانی دیگر موکول کنید

به گزارش بیست آمار، معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان از افزایش 10 درصدی مصرف آب در همدان اطلاع داد و گفت: میزان مصرف آب در شهر همدان نسبت به هفته گذشته بیش از 10 درصد افزایش داشته که این موضوع باعث شده در بعضی از نقاط شهر افت فشار داشته باشیم.

خانه تکانی را به زمانی دیگر موکول کنید

جهت دریافت خدمات اجرای انواع روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش بیست آمار آنلاین به نقل از ایسنا، حمیدرضا نیکداد اظهار کرد: در شهرهای دیگر مانند تویسرکان میزان مصرف آب تا 20 درصد هم رشد داشته که خدمات رسانی را دچار چالش نموده است.

وی با اشاره به این که در حال حاضر خانه تکانی و شیوع بیماری کرونا باهم تقارن یافته است، توضیح داد: تقارن بحث خانه تکانی و بیماری کرونا مصرف آب را بالابرده است که از مردم می خواهیم خانه تکانی را به زمانی دیگر موکول نمایند تا خدمات ما دچار مشکل نشوند.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان با تأکید بر مدیریت مصرف آب، گفت: در حال حاضر فراوری آب شهر همدان 1540 لیتر در ثانیه بوده که نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

نیکداد اضافه نمود: در فصول مختلف میزان مصرف آب متفاوت است به طوری که در زمستان 1440 لیتر و در تابستان به 1600 لیتر در ثانیه هم می رسد اما در چندروزه نسبت به هفته های گذشته رشد مصرف داشتیم به طوری که میزان مصرف به 1540 لیتر رسیده است.

وی گفت: در چند روز گذشته شاهد افت فشار به علت مصرف بالای بعضی از مشترکین هستیم، در سال های گذشته در 28 اسفند شاهد چنین مصارفی بودیم اما سال جاری به علت هم زمانی بیماری کرونا و خانه تکانی مصارف از 10 اسفند افزایش داشته است.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان در انتها با تأکید بر مدیریت مصرف، از مردم خواست در کنار رعایت بهداشت فردی، نگاهی به مدیریت مصرف آب داشته باشند.

وی درباره برطرف مشکل گل آلود بودن آب در بعضی از شهرستان های استان، توضیح داد: در بارندگی های اخیر در چند قسمت از استان گل آلودگی آب داشتیم به طوری که در شهرستان نهاوند در منطقگیان به علت این که آب از چشمه برداشت می شد گل آلودگی داشتیم و از مردم خواستیم استفاده ننمایند و در تویسرکان نیز به علت این که آب از سد سرابی برداشت می گردد در بارندگی ها دچار گل آلودگی شده بود که خوشبختانه برطرف شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 133

به "خانه تکانی را به زمانی دیگر موکول کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه تکانی را به زمانی دیگر موکول کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید