آل پاچینو بازیگر فیلم جانی دپ شد ؛ در فیلمی از زندگی مودیلیانی نقاش

به گزارش بیست آمار، فیلم زندگینامه ای آمادئو مودیلیانی که جانی دپ کارگردان آن خواهد بود با بازی ال پاچینو شکل می گیرد. ریکاردو اسکامارسیو و پی یر نینی هم بازیگران فیلم هستند.

آل پاچینو بازیگر فیلم جانی دپ شد ؛ در فیلمی از زندگی مودیلیانی نقاش

مهر نوشت: ال پاچینو در فیلم زندگینامه ای مودیلیانی به کارگردانی جانی دپ بازی خواهد نمود.

فیلم زندگینامه ای آمادئو مودیلیانی که جانی دپ کارگردان آن خواهد بود با بازی ال پاچینو شکل می گیرد. ریکاردو اسکامارسیو و پی یر نینی هم بازیگران فیلم هستند.

این فیلم با تمرکز بر زندگی نقاش ایتالیایی آمادئو مودیلیانی که نزد دوستانش به عنوان مودی شناخته می شد و بر مبنای فیلمنامه یرزی و مری کرومولوفسکی که با اقتباس از نمایشنامه ای با عنوان مودیلیانی نوشته دنیس مک اینتایر نوشته شده، ساخته می گردد.

در این فیلم 2 روز از زندگی نقاش در سال 1916 در پاریس تصویر می گردد و در خلاصه آن آمده است: مودی که در حال فرار از پلیس است، می خواهد حرفه اش و شهر را ترک کند. موریس اوتریلو هنرمند فرانسوی، چیم ساوتین بلاروس و محبوب انگلیسی وی بئاتریس هستینگز نیز او را همراهی می نمایند. مودی از دوست لهستانی اش لئوپولد زبورفسکی که دلال آثر هنری است مشاوره می خواهد و همه به هم ریختگی وقتی به اوج خود می رسد که با مجموعه داری روبه رو می گردد که می تواند زندگی اش را تغییر دهد.

اسکامارسیو در این فیلم نقش مودیلیانی را ایفا می نماید و نینی در نقش موریس اوتریلو ظاهر می گردد. ال پاچینو که پیش از این با دپ در فیلم دانی براسکو هم بازی بوده در نقش مجموعه دار هنری جلوی دوربین می رود.

فراوری این فیلم پاییز سال جاری در بوداپست انجام می گردد و ال پاچینو و بری نویدی از تهیه نمایندگان فیلم خواهند بود.

در حالی که فیلم ژان دو باری با بازی دپ هفته آینده جشنواره کن را افتتاح خواهد نمود، مودی در همین جشنواره به خریداران ارایه می گردد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 21 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1402 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1658

به "آل پاچینو بازیگر فیلم جانی دپ شد ؛ در فیلمی از زندگی مودیلیانی نقاش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آل پاچینو بازیگر فیلم جانی دپ شد ؛ در فیلمی از زندگی مودیلیانی نقاش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید