هرگز این لباس ها را با هم ست نکنید

به گزارش بیست آمار، انتخاب رنگ لباس و ست کردن آن ها در تیپ و استایل شما اهمیت زیادی دارد. پوشیدن بعضی از رنگ ها با هم مناسب نیستند و هیچ جذابیتی ندارند.

هرگز این لباس ها را با هم ست نکنید

هر چند انتخاب رنگ لباس یک امر سلیقه ای است و به شخصیت افراد برمی گردد اما به این علت که رنگ ها در پوشش ما و اطرافیانمان اثر غیر قابل انکاری می گذارد، باید در انتخاب رنگ لباس دقت کرد و هرگز بعضی از رنگ ها را با یکدیگر نپوشید. در این مطلب از خبرنگاران به موضوع ست کردن اشتباه لباس ها می پردازیم.

ست کردن اشتباه لباس ها

قهوه ای و مشکی

قهوه ای از رنگ های محبوب در نیمه دوم سال و مناسب حال و هوای سرد فصل پاییز و زمستان است. در ست کردن این رنگ با سایر رنگ ها باید دقت کنید. بهتر است قهوه ای و مشکی را در ست کردن لباس استفاده نکنید زیرا این گونه استایل شما درخششی نخواهد داشت.

خاکستری و قهوه ای

رنگ قهوه ای و خاکستری هر دو از رنگ های خنثی هستند و ست کردن آن ها با یکدیگر سبب می گردد که ظاهری خسته و کسالت آور به افراد دهد. اگر می خواهید این دو رنگ تاثیرگذاری شان را از دست ندهند، باید از آن ها در کنار رنگ های سفید، گرم و روشن استفاده نمایید.

آبی تیره و مشکی

بسیاری از افراد همواره مشکی را انتخابی زیبا و بسیار مطمئن می دانند اما ست کردن مشکی با همه رنگ ها درست نیست و پوشیدن یک لباس آبی تیره به همراه یک کت مشکی چندان مناسب به نظر نمی رسد. می توانید به همراه رنگ آبی تیره، لباس نقره ای بپوشید و این گونه جلوه ای زنده و پرانرژی ایجاد نمایید.

قرمز و سبز

قرمز رنگ عشق و سمبل حیات و زندگی و بیان کننده هیجان و شورش است. مکمل رنگ قرمز در لباس رنگ سبز است این رنگ ها متضاد هم هستند و به راحتی با هم ترکیب می شوند اما استفاده از این رنگ ها در استایل روزانه انتخاب خوبی نیست.

سبز روشن و صورتی

رنگ سبز، نماد طبیعت، حیات و سرزندگی است اما جزو رنگ هایی است که به سختی با هر رنگی ست می گردد. ترکیب رنگ صورتی و سبز برای استایل روزانه انتخاب مناسبی نبوده و واقعا زیبا نیست.

سبز و نارنجی

رنگ سبز هواداران زیادی در دنیای مد دارد اما در صورت پوشیدن لباس رنگ سبز باید از رنگ مناسبی استفاده نمایید. رنگ سبز در اصطلاح رنگ خنثی است این به این معنی است که دقیقا وسط رنگ های گرم و سرد واقع شده است و ست کردن آن با رنگ های گرم مناسب به نظر نمی رسد، پس دو طیف رنگی سبز و نارنجی اصلا کنار هم زیبا نیستند.

سبز و نارنجی از رنگ های بسیار زنده هستند و استفاده از این 2 رنگ در کنار هم ترکیب شلوغی ایجاد می نماید. رنگ سبز و نارنجی را جداگانه با رنگ های خنثی مثل طوسی، قهوه ای، کرم و مشکی سِت کنید.

بنفش و زرد

بنفش از رنگ هایی است که اگر آن را انتخاب کنید استایلتان متفاوت به نظر می رسد. بنفش و زرد تضاد زیادی باهم داشته و زرد تکمیل کننده رنگ بنفش است. شاید ترکیب این دو رنگ به نظر بعضی از افراد خیلی بد نباشد اما رنگ های بهتری برای ست کردن با رنگ بنفش وجود دارد.

قرمز با بنفش، نارنجی و صورتی

رنگ قرمز می تواند ته رنگ نارنجی یا ته رنگ بنفش داشته باشد و این دو رنگ قرمز متفاوت در کنار هم افتضاح می شوند! علت این عدم همخوانی آن است که نارنجی یک رنگ گرم است، در حالی که بنفش از دسته رنگ های سرد به شمار می رود.

پیشنهاد مطالعه: بعلاوه می توانید مطلب هرگز در اولین قرار عاشقانه این گونه لباس نپوشید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1513

به "هرگز این لباس ها را با هم ست نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرگز این لباس ها را با هم ست نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید