حمله هالیوود به برد پیت ، مجبورش کردند بدنش را تغییر دهد ، وقتی کارگردان پاهای لاغر او را دید...

به گزارش بیست آمار، تروا شاید سخت ترین ایفای نقش برد پیت بود؛ فیلمی که ستاره هالیوود برای بازی در آن باید یک بدن عضلانی منحصر به فرد می ساخت که اگرچه خیلی کوشش کرد اما برای کارگردان ولفگانگ پترسن کافی نبود.

حمله هالیوود به برد پیت ، مجبورش کردند بدنش را تغییر دهد ، وقتی کارگردان پاهای لاغر او را دید...

به گزارش خبرنگاران، برد پیت ستاره هالیوود برای بازی در نقش آشیل در فیلم سینمایی تروا به کارگردانی ولفگانگ پترسن در سال 2004 بیشترین عضله را در دوران حرفه ای خود به دست آورد.

هالیوود حتی با برد پیت هم می تواند ظالمانه رفتار کند. او از هیچ تلاشی برای ساختن بدنی رویایی در این فیلم دریغ نکرد اما برای کارگردان کافی نبود.

در هالیوود مدعیان زیادی برای بدن های عضلانی وجود دارد. دهه 80 عصر طلایی برای بازیگران قهرمان اکشن فوق عضلانی چون استالونه و شوارتزنگر بود. در دهه 90، متیو مک کانهی به لطف عضلات شکمی خود به یک ستاره تبدیل شد. چانینگ تاتوم و زک افرون نیز بدن هایی عضلانی داشتند که گویا از سنگ مرمر تراشیده شده بود.

در میان ستاره ها، برد پیت در تروا مرجعی نهایی برای نشان دادن بدنی رویایی بر اساس معیارهای هالیوود بود. او برای ایفای نقش در این فیلم زیر نظر دافی گاور افسر سابق نیروی دریایی کار کرد؛ فردی که با همه از کریس پرت گرفته تا توبی مگوایر کار نموده است.

برد پیت پیش از آنکه نقش آشیل در تروا را بپذیرد برای پروژه ای که هرگز تعیین نشد، وزن کم نموده بود اما به پترسن قول داد که فیزیک یک مجسمه یونانی را برای خود بسازد. او شش ماه فرصت داشت تا این کار را انجام دهد.

برد پیت برای به دست آوردن عضلات یک جنگجوی واقعی تحت رژیم غذایی و تمرین های سخت نهاده شد. اما وقتی ولفگانگ پترسن فیلمبرداری خود را در مالت شروع کرد، پاهای برد پیت برهنه بود که به طور روشن انتظارات کارگردان را برآورده نکرد. به همین علت تهیه کنندگان فیلم نهایتا بناچار کارشناسی به این منظور به کار گفتند.

بازیگری که همبازی برد پیت در صحنه مبارزه با شمشیر بود و هویت او تعیین نیست گفته برد مرد بزرگی است اما از نزدیک پاهایش خیلی لاغر بود.

ناپلئون و گلادیاتور2 | همه آن چیزهایی که درباره فیلم تازه ریدلی اسکات می خواهید بدانید

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 مرداد 1402 بروزرسانی: 15 مرداد 1402 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1693

به "حمله هالیوود به برد پیت ، مجبورش کردند بدنش را تغییر دهد ، وقتی کارگردان پاهای لاغر او را دید..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله هالیوود به برد پیت ، مجبورش کردند بدنش را تغییر دهد ، وقتی کارگردان پاهای لاغر او را دید..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید