انسداد 16 جاده به دلیل کاهش ایمنی و شرایط جوی ، تردد پرحجم خودرو در محور تهران-فشم

به گزارش بیست آمار، مدیر مرکز مدیریت را ههای کشور گفت: دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس محدوده بیلقان و ترافیک سنگین در محور هراز راستا شمال به جنوب محدوده پیست آبعلی نشان می دهد.

انسداد 16 جاده به دلیل کاهش ایمنی و شرایط جوی ، تردد پرحجم خودرو در محور تهران-فشم

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، گفت: بر اساس اطلاعات بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

تردد پرحجم خودرو در محور تهران-فشم

وی بیان نمود: در حال حاضر دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس محدوده بیلقان و ترافیک سنگین در محور هراز جهت شمال به جنوب محدوده پیست آبعلی نشان می دهد.

مدیر مرکز مدیریت را ههای کشور از تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت اطلاع داد.

آشوری بیان نمود: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس و در محور تهران - فشم محدوده قوچک و حدفاصل رودک تا حاجی آباد سنگین است.

کاهش 12 درصدی ترافیک جاده ها

مدیر مرکز مدیریت را ههای کشور اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از 2313 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 12 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ثبت 194 هزار تردد بین تهران و کرج در یک شبانه روز

وی بیان نمود: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه تهران-کرج-قزوین با 100 هزار تردد، آزادراه کرج-تهران با 94 هزار تردد و آزادراه قزوین-کرج با 93 هزار تردد ثبت شد.

انسداد 16 جاده به دلیل کاهش ایمنی و شرایط جوی

آشوری گفت: محور شهمیرزاد-کیاسر در استان سمنان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی با اشاره به انسداد محور شاهرود - آزادشهر در استان سمنان به دلیل نبود ایمنی توضیح داد: محور گرگان-شاهرود در استان گلستان نیز به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت را ههای کشور با اشاره به انسداد محور کلات-مشهد در استان خراسان رضوی افزود: محور کلات-درگز در استان خراسان رضوی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آشوری اضافه نمود: در حال حاضر جاده پونل - خلخال، محور سروآباد-پاوه، جاده وازک-بلده در مازندران، محور گنج نامه-تویسرکان، محور خرم آباد-پلدختر و جاده شهداد-نهبندان، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی بیان نمود: همچنین محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، محور رامیان-اولنگ-شاهرود و محور فرعی شمشک-دیزین نیز به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 872

به "انسداد 16 جاده به دلیل کاهش ایمنی و شرایط جوی ، تردد پرحجم خودرو در محور تهران-فشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد 16 جاده به دلیل کاهش ایمنی و شرایط جوی ، تردد پرحجم خودرو در محور تهران-فشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید