کنگره جهانی موبایل 2020 تسلیم ویروس کرونا شد ، پایانی بدون آغاز برای بزرگترین رویداد تلفن همراه سال

به گزارش بیست آمار، پس از آن که ستاره های دنیای فناوری یکی پس از دیگری زمین شطرنج مبارزه با ویروس کرونا را ترک کردند. پایان شاه مهره نیز کیش و مات قدرت این ویروس خطرناک شد و کنگره جهانی موبایل در کمال ناباوری لغو شد. خبری تلخ که نشان می دهد گاهی حتی غولهای فناوری نیز تسلیم یک ویروس می شوند.

کنگره جهانی موبایل 2020 تسلیم ویروس کرونا شد ، پایانی بدون آغاز برای بزرگترین رویداد تلفن همراه سال

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، باور کردنی نیست اما کنگره جهانی موبایل امسال برگزار نمی شود. قرار بود MWC 2020 از 24 فوریه تا 27 فوریه در بارسلون، اسپانیا برگزار شود ، اما امروز برگزار کنندگان این مراسم تصمیم گرفتند که همه چیز را به دلیل ترس در مورد گسترش احتمالی ویروس کرونا لغو کنند.

کمپانی های بزرگ و سرشناس فناوری طی دو هفته گذشته به مرور زمان و در هراس از سلامت کارمندان خود این مراسم را ترک کردند. شاید برخی از افرادی که همراه با ما خبرهای جهانی فناوری را دنبال کرده اند، از این خبر شوکه نشده باشند، اما از قلم نیاندازید که این یک حرکت بی سابقه در تاریخ بزرگترین رویداد سالانه موبایل جهان است.

انجمن (GSMA) ، که MWC را سازماندهی می کند ، تا به امروز سعی داشت به مخاطبان خود اطمینان دهد. برای مثال با ارسال بیانیه هایی اعلام می کرد که همه چیز طبق برنامه ریزی پیش خواهد رفت و حتی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری ها نیز هشدارهایی ارائه می داد. اما به نظر می رسد موج انصرافها از شرکت در این همایش پایان همه چیز را به نابودی کشاند.

هنوز معین نیست که در وقایع پیش از MWC در 22 و 23 فوریه چه اتفاقی خواهد افتاد. درواقع معین نیست آیا مزایای این لغو به لحاظ مادی و معنوی بر اجرای آن با وجود ویروس ارجحیت دارد یا خیر.

منبع: انتخاب
انتشار: 7 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 160

به "کنگره جهانی موبایل 2020 تسلیم ویروس کرونا شد ، پایانی بدون آغاز برای بزرگترین رویداد تلفن همراه سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنگره جهانی موبایل 2020 تسلیم ویروس کرونا شد ، پایانی بدون آغاز برای بزرگترین رویداد تلفن همراه سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید