کاربرد بستر آموزشی مبتنی بر بلاک چین دربحران کرونا

به گزارش بیست آمار، کاربرد بستر آموزشی مبتنی بر بلاک چین در ایام بحران کرونا بسیاری از کشورها را بر آن داشته است تا برگزاری دوره های آموزش مجازی خود را روی این فناوری امتحان نمایند.

کاربرد بستر آموزشی مبتنی بر بلاک چین دربحران کرونا

به گزارش خبرگزاری مالی ایران، شرکت سوئیسی ODEM به عنوان ارائه نماینده فناوری آموزش مبتنی بر بلاک چین، بیان کرد که بستر آموزشی خود را در زمان تعطیلی های ناشی از شیوع کرونا در اختیار مدارس و دانشگاه ها قرار می دهد.

این شرکت پیشنهاد داد مدارس و دانشگاه ها برای ادامه فرایند آموزش افراد تا زمان بازگشایی محیط های تحصیلی از بستر یادگیری یکپارچه آنلاین به صورت رایگان استفاده نمایند.

با استفاده از بستر بلاک چین ODEM، می توان فعالیت های دانش آموزان را تا مادامی که به مدارس بازگردند، از راه دور پیگیری کرد. به گفته مدیران این شرکت، مؤسسات آموزشی قادر خواهند بود فعالیت های ثبت شده روی بلاک چین را پیگیری نمایند و حتی آن ها را روی سیستم های اعتبارسنجی قدیمی خود قرار دهند.

در حال حاضر، کشورهایی مثل ایتالیا، انگلیس، آلمان و مصر، خواستار قراردادن تعدادی از دوره های خود بر بستر بلاک چین ODEM هستند.

در این میان، دانشگاه های آمریکایی نیز 500 دوره از دوره های خود را روی بستر بلاک چین ODEM قرارداده اند.

به گفته مایکل متیوز، معاون فناوری و نوآوری در دانشگاه اورال روبرتز، این دانشگاه برای آزمایش و آنالیز اهداف این بستر آموزشی، از تعدادی از فروشندگان بلاک چین استفاده نموده است.

متیوز اضافه نمود: دلیل استفاده از این بستر سهولت ادغام و هماهنگ سازی آن با سیستم آموزشی موجود است.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 402

به "کاربرد بستر آموزشی مبتنی بر بلاک چین دربحران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاربرد بستر آموزشی مبتنی بر بلاک چین دربحران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید