پنتاگون: روسیه کوشش می نماید آمریکا را مجبور به ترک شمال شرقی سوریه کند

به گزارش بیست آمار، وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در گزارشی بیان کرد که روسیه در کوشش است تا آمریکا را به تَرک شمال شرقی سوریه مجبور کند.

پنتاگون: روسیه کوشش می نماید آمریکا را مجبور به ترک شمال شرقی سوریه کند

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تاس، وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در گزارشی خاطرنشان کرد که معتقد است اقدامات ارتش روسیه در شمال شرقی سوریه نقض سازوکار برطرف تنش است؛ اما تهدیدی برای ارتش آمریکا و ائتلاف بین المللی به سرکردگی واشنگتن در این کشور نیست.

در گزارش منتشره از سوی آژانس اطلاعات دفاعی آمریکا (DIA) در این باره ادعا شده است که تخلفات روسیه شامل افزودن یک ماشین گشت زنی و عدم ارائه اطلاع رسانی مناسب درباره حمل و نقل نیرو های نظامی و هواپیما های جنگ از روسیه به سوریه است؛ اما تأکید شده است که این اختلافات تهدیدی برای نیرو های ائتلاف به شمار نمی آید.

طبق اعلام آژانس اطلاعات دفاعی آمریکا، روسیه در کوشش است تا آمریکا را مجبور به تَرک قسمت های شمال شرقی سوریه کند.

گزارش ادعایی اشغالگران آمریکایی در حالی است که روسیه در سال 2014 میلادی و بر اساس قوانین بین المللی بنا به درخواست دولت مشروع و قانونی سوریه به منظور مبارزه با تروریست های مورد حمایت محور غربی- عبری- عربی وارد سوریه شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 تیر 1400 بروزرسانی: 18 تیر 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1117

به "پنتاگون: روسیه کوشش می نماید آمریکا را مجبور به ترک شمال شرقی سوریه کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنتاگون: روسیه کوشش می نماید آمریکا را مجبور به ترک شمال شرقی سوریه کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید