وزنه بردار عراقی مدال طلای وزن منفی 81 کیلوگرم را به گردن آویخت

به گزارش بیست آمار، عصر دوشنبه دومین روز از مسابقات وزنه برداری جام فجر یادواره مرحوم جهان پهلوان نامجو وزنه برداران وزن منفی 81 کیلوگرم با هم به رقابت پرداختند.

وزنه بردار عراقی مدال طلای وزن منفی 81 کیلوگرم را به گردن آویخت

در این وزن عدول اوهاب از کشور بنگلادش، حسین سلطانی از ایران، یوندر بیتولا از بلغارستان، عالم داچیچ از کشور بوسنی، جمیل صفا از عراق، آندرانیک کارپتیان از ارمنستان، حسین احمد از عراق و ولدی احمد جایا از کامرون هشت ورزشکاری بودند که بر روی تخته رفتند.

در حرکت یک ضرب آندرانیک کارپتیان ارمنستانی با مهار وزنه 160 کیلوگرمی به نشان طلا دست یافت و جمیل صفا عراقی با مهار وزنه 159 کیلوگرمی و یوندر از بلغارستان با مهار وزنه 158 کیلوگرمی به ترتیب نشان های نقره و برنز را کسب کردند.

گفتنی است ورزشکار ایرانی نیز در حرکت یک ضرب با مهار وزنه 157 کیلوگرم در مکان چهارم ایستاد.

در حرکت دو ضرب این وزن نیز جمیل صفا از عراق با مهار وزنه 196 کیلوگرم، یوندر از بلغارستان با مهار وزنه 195 کیلوگرم و سلطانی از ایران با مهار وزنه 190 کیلوگرمی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در مجموع این وزن نیز جمیل صفا عراقی با ثبت رکورد 355 کیلوگرم به نشان طلا و یوندر با ثبت رکورد 353 کیلوگرمی و سلطانی با ثبت رکورد 347 کیلوگرم به ترتیب نشان های نقره و برنز را این دوره از مسابقات را کسب کردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 147

به "وزنه بردار عراقی مدال طلای وزن منفی 81 کیلوگرم را به گردن آویخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزنه بردار عراقی مدال طلای وزن منفی 81 کیلوگرم را به گردن آویخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید