وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی در حوزه کار، اشتغال و ایمنی برگزار می نماید: جشنواره عکس کارا خبرنگاران

به گزارش بیست آمار، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نخستین جشنواره عکس کارا در راستای اهداف اجتماعی و فرهنگی این وزارتخانه با محور های گوناگون پیرامون مقوله کار، اشتغال و ایمنی در محیط کار اطلاع داد.

وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی در حوزه کار، اشتغال و ایمنی برگزار می نماید: جشنواره عکس کارا خبرنگاران

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نخستین جشنواره عکس کارا در راستای اهداف اجتماعی و فرهنگی این وزارتخانه با محور های گوناگون پیرامون مقوله کار، اشتغال و ایمنی در محیط کار اطلاع داد.

به گفته حامد شمس برگزاری این جشنواره با هدف نمایش هر چه بیشتر فعالیت های مختلف در حوزه کار و مشاغل گوناگون با تکیه بر نگاه عکاسان و راویان بصری است.

وی با اشاره به اینکه نخستین دوره جشنواره عکس کارا در دو بخش آزاد و ویژه برگزار می شود٬گفت: شرکت نمایندگان می توانند آثاری را که مرتبط با مقوله کار و اشتغال است، با نگاهی آزاد در دو بخش تک عکس و مجموعه عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

همچنین در بخش ویژه نیز شرکت نمایندگان می توانند آثار خود را در زمینه ایمنی محیط کار و در دو بخش تک عکس و مجموعه عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

به گفته شمس٬ مهدی قاسمی عکاس صاحب نام مطبوعاتی٬ دبیری نخستین دوره جشنواره عکس کارا را بر عهده دارد و رعنا جوادی٬ مریم زندی٬ محمود کلاری٬ سیف الله صمدیان و رضا معطریان اعضای هیات داوران این جشنواره را تشکیل می دهند.

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.karaphoto.ir اطلاعات بیشتری از قوانین و شرایط شرکت در جشنواره کسب نمایند.

مهلت ارسال آثار برای شرکت در این جشنواره 16 خرداد است و آثار برگزیده در قالب کتاب و نمایشگاه به نمایش در می آید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1003

به "وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی در حوزه کار، اشتغال و ایمنی برگزار می نماید: جشنواره عکس کارا خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی در حوزه کار، اشتغال و ایمنی برگزار می نماید: جشنواره عکس کارا خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید