واکنش ابراهیم شکوری به پیشنهاد 25 میلیاردی برای بازیکنان پرسپولیس

به گزارش بیست آمار، ابراهیم شکوری در خصوص پنجمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: از هواداران خیلی ممنون هستم که در یک سال گذشته یاری رسان ما بودند. یک سال سخت را پشت سر گذاشتیم، اما آخر داستان خوش بود. برای پنجمین سال متوالی قهرمان شدیم و کار بزرگی انجام دادیم. به بقیه تیم ها هم خسته نباشید می گویم که جنگیدند و تلاش کردند تا جایگاه مناسبی به دست بیاورند.

واکنش ابراهیم شکوری به پیشنهاد 25 میلیاردی برای بازیکنان پرسپولیس

او شرح داد: اگر بخواهم در خصوص قهرمانی صحبت کنم، باید ساعت ها وقت بگذاریم، اما آنچه مشهود بود اتحاد خانواده بزرگ پرسپولیس است. همه ما با هم یک تیم قوی و منسجم را تشکیل دادیم. هواداران، بازیکنان، مربیان و مدیران باشگاه همه کنار هم بودیم و خدا را شکر توانستیم سال سختی را پشت سر بگذاریم. وقتی تیمی 4 دوره متوالی قهرمان می شود طبیعی است که بقیه تیم ها انرژی و هزینه بیشتری صرف کنند تا جلوی این تیم را بگیرند. اما همه ما در کنار هم بودیم.

شکوری در خصوص مدت تعطیلی تیم پرسپولیس نام کرد: در این موارد کادر فنی تصمیم گیری می کند، اما حداقل دو هفته تعطیلی خواهیم داشت. ما چندین سال است که در دو سه جام می جنگیم. امیدوارم بازیکنان با روحیه و استراحت خوب برگردند. هدف های بزرگ تری داریم. از شروع لیگ تازه می توانیم برای ششمین قهرمانی حرکت کنیم، ضمن اینکه در لیگ قهرمانان آسیا هم توانسته ایم به مرحله بعد برویم و این جام هم برای ما ارزشمند است.

معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص مسائل مالی این باشگاه گفت: چندین بار اعلام کردیم که باشگاه دولتی پرسپولیس ریالی از دولت دریافت ندارد، اما در داخل رقبایی داریم که از بودجه مستقیم دولتی استفاده می کنند. ما در مقابل آن ها توانایی کمی داریم، تنها بحث کارگزار است که آن هم محدود است. بازیکن تیمی که توانسته 7 میلیون دلار برای کشور درآمدزایی کند، باید با بازیکن تیم انتهای جدول فرق کند و بیشتر دیده شود.

او ادامه داد: راه های درآمدزایی محدود هستند، حق پخش، کپی رایت و... را نداریم. باشگاه در سال تازه در پی راه های درآمدزایی است، اما امیدواریم در سال تازه و دولت تازه نگاه ها به تیم ها عادلانه تر و بودجه بر اساس عدالت باشد. از دولت و مجلس می خواهیم نگاه عادلانه تری داشته باشند، برخی باشگاه ها نام خصوصی دارند، اما به یک منبع قوی مالی متصل هستند که کار ما را سخت می کند.

شکوری در خصوص پرونده کالدرون نام کرد: منتظریم در این مورد رأی قطعی فیفا بیاید. در این 10 ماه که در باشگاه پرسپولیس بودیم هر پرونده خارجی بود به سمت ما روانه شد. فکر می کنم پرونده کالدرون آخرین آن ها باشد، ولی واقعا پرداخت 700 هزار دلار کار سختی است. نزدیک به 3 میلیون دلار پاداش ما در AFC بلوکه شده، اما به هر حال این مبلغ طی رأی فیفا باید پرداخت شود و اگر این اتفاق نیفتد کار ما سخت خواهد بود.

معاون باشگاه پرسپولیس که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران صحبت می کرد در خصوص جدایی حسین کنعانی زادگان گفت: به او خسته نباشید می گویم، چون با تمام وجود کار کرد، اما متأسفانه بودجه ما محدود است. زمانی که بازیکن پیشنهاد 25 میلیاردی دارد، حفظش سخت است. در مقابل این مسأله تیم های داخلی هم هستند که به بازیکنان ما پیشنهاد می دهند. بازیکنی داشتیم که قراردادش با ما 2 میلیارد بود، اما در نیم فصل پیشنهاد 4 میلیاردی دریافت کرد و برای فصل بعد هم دو برابر شد. در این مسئله نهاد های نظارتی باید ورود کنند. حسین کنعانی زادگان یکی از ستون های اصلی تیم ما بود، اما متأسفانه به دلیل شرایط مالی جدا شد و البته طبیعی است که بازیکن باید زندگی خودش را هم در نظر بگیرد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1179

به "واکنش ابراهیم شکوری به پیشنهاد 25 میلیاردی برای بازیکنان پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ابراهیم شکوری به پیشنهاد 25 میلیاردی برای بازیکنان پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید