قرنطینه اتباع ایران، کره جنوبی، ژاپن و ایتالیا در تاجیکستان

به گزارش بیست آمار، در تاجیکستان علاوه بر شهروندان چین، اتباع کشورهای ایران، کره جنوبی، ژاپن و ایتالیا قرنطینه می شوند.

قرنطینه اتباع ایران، کره جنوبی، ژاپن و ایتالیا در تاجیکستان

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا لحظه آخری از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگار بیست آمار در دوشنبه، تاجیکستان تصمیم گرفته علاوه بر شهروندان چین همچنین اتباع کشورهای ایران، کره جنوبی، ژاپن و ایتالیا بعد از ورود به این کشور به مدت دو هفته قرنطینه شوند.

میرحم الدین کمال زاده معاون وزارت بهداشت و حفاظت اجتماعی تاجیکستان که همزمان ریاست ستاد جلویگری از گسترش ویروس کرونا در این کشور را بر عهده دارد گفت: بر اساس اطلاعاتی که روزانه از سوی سازمان جهانی بهداشت ارائه می گردد در24 ساعت گذشته موارد شیوع ویروس کرونا به ایتالیا، برزیل، یونان، مقدونیه شمالی، رومانی، ایران، گرجستان و پاکستان و نروژ ثبت شده است.

وی اضافه کرد: این به آن معنی است که مرکز گسترش کرونا از چین به این کشورها کوچ نموده است و ما لازم دانستیم اتباع این کشور ها که به تاجیکستان سفر می نمایند قرنطینه 14 روزه را اجرا نماییم.

طبق اطلاع وزارت بهداشت و حفاظت اجتماعی تاجیکستان از 1 تا 27 فوریه امسال 1 هزار و 227 نفر شهروند تاجیکستان و چین در این کشور قرنطیه شدند و تا امروز 1003 نفر از آنها ترخیص شدند.

وی گفت: از میان 215 نفری که در حال حاضر در قرنطینه قرار دارند 196 نفر از آنها شهروندان چین می باشند.

ح

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 218

به "قرنطینه اتباع ایران، کره جنوبی، ژاپن و ایتالیا در تاجیکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرنطینه اتباع ایران، کره جنوبی، ژاپن و ایتالیا در تاجیکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید