فردا؛ وزیر نیرو 6 پروژه صنعت آب و برق را افتتاح می نماید

به گزارش بیست آمار، تهران (پانا) - 6 پروژه صنعت آب و برق به ارزش پنج هزار و 140 میلیارد ریال در سه استان خوزستان، سیستان و بلوچستان و مازندران، فردا (سه شنبه) با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو و در قالب دومین هفته پویش #هرهفته-الف-ب-ایران در سال 1400 افتتاح می گردد.

فردا؛ وزیر نیرو 6 پروژه صنعت آب و برق را افتتاح می نماید

به گزارش وزارت نیرو، در آغازین ماه سال 1400 خورشیدی و در دومین هفته مرحله سوم پویش #هرهفته الف-ب-ایران فردا (سه شنبه، 24 فروردین) 6 پروژه صنعت آب و برق به ارزش 514 میلیارد و 500 میلیون تومان در سه استان خوزستان، سیستان و بلوچستان و مازندران افتتاح می گردد.

از 6 پروژه آماده افتتاح در این سه استان، سه پروژه برای خوزستان، 2 پروژه سهم استان سیستان و بلوچستان و یک پروژه نیز در استان مازندران به صورت ویدئوکنفرانسی به بهره برداری خواهد رسید.

سه پروژه آماده افتتاح صنعت برق در استان خوزستان شامل فاز نخست پست 132.33 کیلوولت سردشت و خط ارتباطی آن، پست 132 کیلوولت GIS بیدبلند و خطوط ارتباطی آن و پست 132 کیلوولت پاک چوب و خط ارتباطی آن است که در شهرستان های دزفول، ماهشهر و شوش با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه، افزایش قدرت مانور و ایجاد رضایت عمومی افتتاح خواهد شد.

بر این اساس، پروژه های فاز چهارم آب شیرین کن زاهدان و آب رسانی به 20 روستا برای تامین آب پایدار و سالم پنج هزار و 18 نفر جمعیت تحت پوشش در 2 شهرستان تفتان و زاهدان، 2 پروژه آماده افتتاح در استان سیستان و بلوچستان است.

همچنین افتتاح سد لاستیکی لاریم با حجم مخزن یک میلیون مترمکعب و 40 هکتار وسعت دریاچه، تنها پروژه آماده افتتاح در استان مازندران است که فردا با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در قالب دومین هفته پویش #هرهفته-الف-ب-ایران افتتاح می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1019

به "فردا؛ وزیر نیرو 6 پروژه صنعت آب و برق را افتتاح می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا؛ وزیر نیرو 6 پروژه صنعت آب و برق را افتتاح می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید