رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل اطلاع داد:بستری 2 مورد مشکوک کرونا در بیمارستان روحانی

به گزارش بیست آمار، خبرنگاران/مازندران رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل از بستری شدن دو مورد مشکوک کرونا در بیمارستان روحانی این شهرستان اطلاع داد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل اطلاع داد:بستری 2 مورد مشکوک کرونا در بیمارستان روحانی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات شرایط تحصیل در استرالیا 2020 هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

فرزاد جلالی در گفت و گو با بیست آمار با بیان این که دو مورد مشکوک به کرونا در بیمارستان روحانی بابل بستری هستند، اظهار کرد: در حال حاضر این دو بیمار تحت نظر، مراقبت و درمان هستند.

وی توضیح داد: تا به امروز آزمایش مثبتی در خصوص کرونا ویروس مشاهد نشده است.

هم چنین مسئول روابط عمومی بیمارستان روحانی بابل هم پیش از این از آنالیز شایعه حضور دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان روحانی بابل خبر داده بود.

علی عالمی در گفت وگو با بیست آمار در خصوص شایعه حضور دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان روحانی بابل اظهار کرد: دو فرد که در بیمارستان روحانی بابل بستری و دارای مسائل تنفسی بودند لذا احتمال ابتلا به ویروس کرونا در خصوص آنها مطرح شده و موضوع در حال آنالیز است.

وی توضیح داد: در حال حاضر صحت و سقم این موضوع در دست آنالیز است، علائم این افراد به آنفلوآنزا هم شباهت دارد لذا ممکن است آنها مبتلا به بیماری آنفلوآنزا باشند.

مسئول روابط عمومی بیمارستان روحانی بابل گفت: هم اکنون جلسه ای در بیمارستان روحانی بابل در حال برگزاری است که خروجی جلسه تائید و یا رد خبر ابتلا این دو نفر به ویروس کرونا را محرز می نماید.

عالمی گفت: خبر اولیه توسط یک دانشجو مطرح شد که در حال حاضر در دست آنالیز است و نتیجه قطعی آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 188

به "رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل اطلاع داد:بستری 2 مورد مشکوک کرونا در بیمارستان روحانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل اطلاع داد:بستری 2 مورد مشکوک کرونا در بیمارستان روحانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید