رصد واکسن های کرونا در چرخ شبکه 4

به گزارش بیست آمار، خبرگزاری خبرنگاران- شصت وششمین قسمت فصل هفتم چرخ ساعت 19 امروز، سه شنبه 27 آبان، با آنالیز واکسن های کرونا روی آنتن شبکه چهار می رود.

رصد واکسن های کرونا در چرخ شبکه 4

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، در این قسمت چرخ، حافظ آهی، مجری-کارشناس برنامه با دکتر علیرضا بیگلری، رییس انستیتو پاستور ایران درباره واکسن های فایزر، مدرنا و واکسن های ایرانی کرونا مصاحبه می نماید. در روز های گذشته شرکت داروسازی فایزر بیان کرد نتایج اولیه مرحله سوم کارآزمایی بالینی نشان می دهند این واکسن در 90 درصد موارد در پیشگیری پیروز بوده و مصونیت به کرونا هفت روز بعد از تزریق نوبت دوم و 28 روز بعد از نوبت اول حاصل شده است. روز گذشته هم شرکت واکسن سازی مدرنا بیان کرد واکسن ضدکرونایی که ساخته تا 94.5 درصد موثر بوده است. همچنین وزیر بهداشت هم در روز های گذشته اطلاع داد که دو واکسن ایرانی به زودی وارد فاز آزمایش انسانی خواهند شد و مسئولان وزارت بهداشت امیدوار هستند تا نیمه زمستان این فاز به انتها و در مرحله بعدی به فاز فراوری و توزیع واکسن های ایرانی کرونا برسند. در بخش دیگری از این قسمت چرخ، محمود حاج زمان، روزنامه نگار علم، جزییاتی از آلودگی هوا در این روز ها را آنالیز خواهد نمود.

فصل هفتم مجله تصویری چرخ مهم ترین رویداد های علم و فناوری و مسائل روزمره زندگی با نگاهی تخصصی و به زبانی ساده و با حضور مسئولان، کارشناسان، اساتید دانشگاه و نخبگان آنالیز و واکاوی می نماید.

چرخ چهار روز در هفته، از یکشنبه تا چهارشنبه، از ساعت 19 به صورت زنده و به مدت 45 دقیقه از شبکه چهار سیما پخش می گردد.

مجری چرخ حافظ آهی است و محمد جباری سردبیری برنامه و الهه بهبودی تهیه کنندگی چرخ را بر عهده دارند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 747

به "رصد واکسن های کرونا در چرخ شبکه 4" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رصد واکسن های کرونا در چرخ شبکه 4"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید