راهی ساده که کرونا را در فصل سرما دور می کند

به گزارش بیست آمار، به گزارش خبرنگاران، انجمن مرکزی مشاغل الکترونیک و فناوری اطلاعات با بیان اینکه تهویه مناسب و منظم خانه به محافظت در برابر پاندمی کرونا کمک می کند، گفت: این موضوع باید در فصل سرما و زمستان بسیار مورد توجه قرار گیرد.

راهی ساده که کرونا را در فصل سرما دور می کند

کارشناسان آلمانی توضیح دادند که می توان از دستگاهی برای اندازه گیری میزان دی اکسید کربن موجود در هوا، یعنی هوای بازدم استفاده کرد، زیرا این دستگاه هنگامی که میزان دی اکسید از حد مجاز عبور کند، هشدار های رنگی را روی صفحه خود نشان می دهد.

طریقه مؤثر باز کردن پنجره ها

برای تهویه کامل، پنجره ها باید برای چند دقیقه باز شوند، توجه داشته باشید که تهویه بر اساس جریان هوا در فواصل منظم تاثیر و کارآیی بیشتری نسبت به باز بودن قسمتی از پنجره به طور مداوم دارد.

متخصصان آلمانی توصیه می کنند اگر امکان تهویه منظم و فشرده اتاق ها وجود ندارد، علاوه بر سنسور های دی اکسید کربن، سیستم تهویه با فیلتر هوای مخصوص نیز نصب شود.

به محض اینکه دستگاه های سنجش دی اکسید کربن تشخیص دهند که میزان دی اکسید کربن در هوا بیش از مقدار معین است، سیستم تهویه را فعال و هوای زاید خانه را دفع می کند و همزمان اجازه ورود هوای تازه را می دهد.

منبع: خبرنگاران

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 681

به "راهی ساده که کرونا را در فصل سرما دور می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهی ساده که کرونا را در فصل سرما دور می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید