راجر استون: قایق&zwnjهای کره شمالی آرای انتخابات به نفع بایدن را آوردند!

به گزارش بیست آمار، راجر استون، از دوستان طولانی مدت و مشاور سابق دونالد ترامپ در یک سری ادعاهای جدید بی اساس مطرح نمود، کره شمالی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مداخله نموده است.

راجر استون: قایق&zwnjهای کره شمالی آرای انتخابات به نفع بایدن را آوردند!

به نقل از ایندیپندنت، راجر استون در مصاحبه با یک برنامه رادیویی راست افراطی مدعی شد، مدارکی مسلم وجود دارد مبنی بر اینکه آرا را به وسیله مینه به آمریکا آورده اند.

او بدون ارائه مدرکی گفت: من فقط پی به مدارک کاملا مسلمی از اینکه قایقهای کره شمالی برگه های رای را به وسیله بندری در مینه تحویل داده اند برده ام.

او که در ماه ژوئیه امسال میلادی از سوی دونالد ترامپ با بخگرددگی مجازات بعد از محکوم شدن از بابت دروغگویی به کنگره و ارعاب شاهدان در تحقیقات مربوط به مداخله انتخاباتی روبرو شد، ادامه داد: اگر این مساله آنالیز گردد و اگر نهادهای ضابط قانون آن را آنالیز نمایند و در نهایت درست از آب دربیاید، این سند و مدرکی از وقوع مداخله خارجی در انتخابات خواهد بود.

با این حال دفتر وزیر امور داخلی مینه به این ادعاهای راجر استون واکنش نشان داده و استفاده او از جایگاهش به عنوان یک شریک برجسته ترامپ برای مطرح ساختن هر چه بیشتر این ادعاهای بی اساس را محکوم کرد.

کریستن شولتز ماشینسکی در بیانیه ای به نیوزویک گفت: مطرح کردن یک شایعه مثل این تنها باعث مشروعیت بخشی به آن است. ما هیچ سند و مدرکی از وقوع هیچ مداخله ای در انتخاباتمان نداریم و ما تایید نتایج رسمی را تکمیل نموده ایم. ما ادعای وقوع مداخله و تقلب انتخاباتی را جدی می گیریم و هر ادعای بااساسی را مورد آنالیز قرار می دهیم. در این مقطع این شایعه مبهم مطلقا هیچ اعتباری ندارد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 786

به "راجر استون: قایق&zwnjهای کره شمالی آرای انتخابات به نفع بایدن را آوردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راجر استون: قایق&zwnjهای کره شمالی آرای انتخابات به نفع بایدن را آوردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید