دومین دور یارانه معیشتی واریز شد

به گزارش بیست آمار، دور دوم سبد حمایت معیشتی دولت ساعت 24 روز 10 دی ماه به حساب سرپرست خانوار واریز شد.

دومین دور یارانه معیشتی واریز شد

به گزارش گروه مالی بیست آمار، دور دوم سبد حمایت معیشتی دولت در زمان معین شده (10 دی ماه) به حساب سرپرست خانوار واریز شد.

بر این اساس خانواده یک نفره 55 هزار تومان، خانواده دو نفره 103 هزار تومان، خانواده سه نفره 138 هزار تومان، خانواده 4 نفره 172 هزار تومان و خانواده پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان یارانه معیشتی دریافت می نمایند.

کسانی که یارانه معیشتی در دور اول را دریافت ننموده اند چنانچه اعتراض خود را ثبت نموده و مورد تایید واقع شده باشد مبلغ یارانه دو ماه را دریافت خواهند کرد. به گفته سخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور 419 هزار و 304 نفر به فهرست یارانه بگیران معیشتی افزوده شده است.

حسین میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این باره گفت: افرادی که در دور اول سبد حمایت معیشتی دولت را دریافت نکردند و درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت نموده اند، چنانچه درخواست آن ها تایید شده باشد یارانه معیشتی دو دوره به صورت یکجا و در زمان معین شده که اعلام می گردد برای سرپرست خانوار واریز می گردد.

بر اساس این گزارش حدود 666 هزار نفر از افراد که یارانه نقدی دریافت نمی کردند و در نتیجه سبد معیشتی نیز به آن ها تعلق نمی گرفت می توانند درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت نمایند.

درخواست این افراد ظرف یک ماه آنالیز می گردد و نتایج اعلام می گردد و چنانچه درخواست آن ها تایید گردد در لیست مشمولان قرار می گیرند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 77

به "دومین دور یارانه معیشتی واریز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین دور یارانه معیشتی واریز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید