دستگیری عاملان تیراندازی شبانه در دهدشت

به گزارش بیست آمار، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: چند وقتی بود که عده ای شبانه اقدام به تیراندازی در شهر دهدشت می کردند و اقدام آنان موجب بر هم زدن آرامش و آسایش مردم می شد.

دستگیری عاملان تیراندازی شبانه در دهدشت

حسن نگین تاجی اضافه کرد: در یک فقره تیراندازی شبانه اراذل و اوباش، 2 باب مغازه در این شهر آتش گرفت.

وی اظهارکرد: با دستورات خاص دادستان محترم عمومی و انقلاب دهدشت جناب آقای سعادتیان به ضابطان دادگستری، شناسایی این باند بصورت ویژه در دستور کار نهاده شد.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تیم اطلاعاتی نیروی انتظامی شهرستان با انجام کار تحقیقاتی در مدت دو هفته پیروز به شناسایی آنان شد، اعلام نمود: این گروه در آخرین اقدام خود قصد به رگبار گلوله بستن منزلی در روستای طولیان دهدشت را داشتند که محل اختفای آن ها شناسایی و بوسیله مأموران مقتدر پلیس محاصره شدند.

نگین تاجی توضیح داد: اراذل و اوباش که از شناسایی محل اختفای خود آگاه شده بودند به سوی مأموران پلیس اقدام به تیراندازی کردند.

وی ادامه داد: اراذل و اوباش که 5 نفر بودند پس از درگیری مسلحانه، دستگیر و از آن ها 3 قبضه اسلحه کلاشینکف، کلت کمری و وینچستر و مقداری مهمات کشف شد.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: این افراد دارای سوابق متعدد کیفری از جمله نگهداری سلاح گرم، تمرد نسبت به مأموران حین انجام وظیفه، اخلال در نظم عمومی و قدرت نمایی بودند.

نگین تاجی به کسانی که موجبات بی نظمی و سلب آرامش و آسایش و امنیت مردم شوند هشدار داد و تاکید نمود: کسانی که به نحوی بخواهند موجبات سلب آرامش و امنیت هر نقطه استان را با قدرت نمایی فراهم نمایند، بدانند؛ که برخورد دستگاه قضایی استان قاطع، اثرگذار و بازدارنده خواهد بود.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، وی اظهارکرد: کسانی که با استفاده از سلاح گرم و اخلال در نظم، موجب سلب آسایش و آرامش عمومی و امنیت جامعه شوند منتظر برخورد قاطع، قانونی و اثرگذار دستگاه قضایی باشند.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در خاتمه ضمن تشکر از دادستان جوان شهرستان کهگیلویه و نیروی انتظامی، اعلام کرد: 3 نفر از متهمان با قرار بازداشت موقت و برای 2 نفر دیگر قرار کفالت صادر شده که تا تأمین و تهیه مورد کفالت به زندان دهدشت معرفی شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 484

به "دستگیری عاملان تیراندازی شبانه در دهدشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری عاملان تیراندازی شبانه در دهدشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید