دادگاه در ماه ژوئن نظر خود را در مورد حکم صادره برای وزیر مهاجرت کبک اعلام خواهد کرد

به گزارش بیست آمار، در جدیدترین خبرهایی که از استان کبک به دست خبرنگاران رسیده است، اعلام شده که حکم صادره برای وزیر مهاجرت کبک در ماه ژوئن تایید خواهد شد. گفتنی است این خبر پس از آن اعلام شده که گروهی از متقاضیان مهاجرت اسکلید ورکر از وزیر مهاجرت کبک به خاطر رد صلاحیت خود شکایت کرده اند چرا علیرغم پرداخت هزینه های Certificat de sélection du Québec یا گواهی انتخاب کبک، با اعمال تغییراتی در معیارهای این برنامه، درخواستشان رد شده است.

دادگاه در ماه ژوئن نظر خود را در مورد حکم صادره برای وزیر مهاجرت کبک اعلام خواهد کرد

در متنی که دیروز 11 آوریل در وبسایت وزارت مهاجرت کبک منتشر شده نوشته شده است که در این شکایتنامه گروهی آمده است: وزیر مهاجرت کبک اکل مال بالباطل کرده، مرتکب تقلب شده و با سوء نیست از استرداد هزینه های متقاضیان سر باز زده است. شکایت گروهی در تاریخ فوریه 2018 با مجوز دیوان عالی کبک تنظیم شده و بین نمایندگان قانونی فرجام خوانده (وزیر مهاجرت کبک) و وکلای وزارت مهاجرت کبک توافق و مقرر شده است که 50 درصد از هزینه های تقاضانامه ها به متقاضیان مهاجرت مسترد شود.

گفتنی است در تاریخ 19 ژوئن، جلسه استماع تاییدیه این توافق از طریق دادگاه برگزار خواهد شد و مشخص خواهد شد که آیا این حکم، منصفانه و معقول است و هم آیا بهترین منافع را برای اعضای این گروه از شاکیان در پی دارد یا خیر. در زیر سه گروه از شاکیان معرفی می شوند. آنطور که متن منتشر شده در وبسایت وزارت مهاجرت کبک گفته است اگر شما جزو یکی از این گروه ها هستید و توافق مابین وزیر و وکلا را تایید می کنید نیاز نیست فعلا اقدامی انجام دهید.

گروه 1: افرادی که درخواست CSQ خود را بین اول فوریه 2012 تا 31 مارس 2013 ارائه کرده اند؛ و تقاضانامه شان حاوی فرم مهاجرت A-1520-AA یا A-1520-AF بوده که حاکی از این بوده که درخواست CSQ مطابق با مقررات وزارت مهاجرت کبک که در زمان پر کردن فرم لازم الاجرا بوده رسیدگی خواهد شد؛ و کسانی که در فرم تقاضانامه آنها نوشته شده است: به درخواست شما برای گواهی انتخاب بر اساس مقرراتی رسیدگی خواهد شد که هنگام تسلیم فُرم لازم الاجرا بوده اند؛ و کسانی که درخواست CSQ آنها بعد از لازم الاجرا شدن شبکه انتخاب - selection grid - در تاریخ اول آگوست 2013 رد شده است.

گروه 2: افرادی که درخواست CSQ خود را بین اول فوریه 2012 تا اول ژوئن 2013 و هفتم جولای 2013 ارائه کرده اندِ و درخواست CSQ آنها بعد از لازم الاجرا شدن شبکه انتخاب در تاریخ اول آگوست 2013 رد شده است.

گروه 3: فرادی که درخواست CSQ خود را بین 8 جولای 2013 تا 8 مارس 2017 ارائه کرده اند و درخواست CSQ آنها بعد از لازم الاجرا شدن شبکه انتخاب در تاریخ 8 مارس 2017 رد شده است.

به موجب توفقنامه ای که اجرا شده به هر کدام از گروه ها مبالغ زیر مسترد خواهد شد:

گروه 1: 50 درصد مبلغی که متقاضی شاکی عضو گروه 1 برای ارائه تقاضانامه خود پرداخت کرده است.

گروه 2: 25 درصد مبلغی که متقاضی شاکی عضو گروه 2 برای ارائه تقاضانامه خود پرداخت کرده است.

گروه 3: 25 درصد مبلغی که متقاضی شاکی عضو گروه 3 برای ارائه تقاضانامه خود پرداخت کرده است.

در این رابطه مطالعه مطلب زیر هم خواندنی است:

اعلانیه - شکایت گروهی از وزارت مهاجرت کبک

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 1196

به "دادگاه در ماه ژوئن نظر خود را در مورد حکم صادره برای وزیر مهاجرت کبک اعلام خواهد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادگاه در ماه ژوئن نظر خود را در مورد حکم صادره برای وزیر مهاجرت کبک اعلام خواهد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید