خبرنگاران 13 راستا در شهر آستارا برای تردد معلولان مناسب سازی می گردد

به گزارش بیست آمار، آستارا - خبرنگاران - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا گفت: 13 راستا شهری، با مشارکت شهرداری ها برای تسهیل تردد معلولان مناسب سازی می گردد و ارتفاع خودپردازهای بعضی بانک ها باید برای تسهیل استفاده افراد دارای معلولیت، کاهش یابد.

خبرنگاران 13 راستا در شهر آستارا برای تردد معلولان مناسب سازی می گردد

کامبیز لقمانی مقدم روز پنجشنبه در جلسه مناسب سازی معابر در فرمانداری آستارا اظهار کرد: بیش از 70 درصد ساختمان های اداری این شهرستان فاقد رمپ هستند و تردد معولان در آنها مشکل شده است.

وی اعلام کرد: برپایی میز خدمت در طبقات پایین ساختمان های اداری، برای پیگیری مسائل معلولان لازم است و مدیران در این خصوص همکاری نمایند.

فریبرز خورشیدی رئیس اداره بهزیستی آستارا هم گفت: 2 هزار و 700 معلول در این شهرستان شناسایی شده است و دستگاه ها در مناسب سازی اماکن عمومی و معابر، مشارکت نمایند و این کار برای سالمندان، افراد دچار شکستگی عضو و استفاده نمایندگان از وسایل توانبخشی مفید است.

بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است و 700 خانوار آن از خدمات اجتماعی و توانبخشی بهزیستی بهره مند هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 489

به "خبرنگاران 13 راستا در شهر آستارا برای تردد معلولان مناسب سازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 13 راستا در شهر آستارا برای تردد معلولان مناسب سازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید