خبرنگاران خدمات توزیع برق استان مرکزی برای پیشگیری از شیوع کرونا غیرحضوری انجام می گردد

به گزارش بیست آمار، اراک - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: خدمات توزیع برق این استان از چهارم اسفندماه جاری تا اطلاع ثانوی، برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت غیرحضوری انجام می گردد.

خبرنگاران خدمات توزیع برق استان مرکزی برای پیشگیری از شیوع کرونا غیرحضوری انجام می گردد

محمد اله داد روز یکشنبه در گفت و گو با بیست آمار اضافه نمود: این اقدام به منظور رفاه حال شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در نظر گرفته شده و خدمات مورد احتیاج مشترکان به صورت غیرحضوری و به وسیله سامانه تلفنی 121 و سایت اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی به آدرس www.mpedc.ir ارایه می گردد.

وی اعلام کرد: در این راستا ارایه خدمات غیرحضوری شامل خدمات فروش انشعاب، تغییر نام انشعاب، تغییر تعرفه، افزایش یا کاهش قدرت قراردادی، تغییر مکان، قطع و وصل مجدد است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی ادامه داد: حضور پرتردد در اماکن،یکی از علل شیوع ویروس کرونا عنوان شده و مردم نیز باید به توصیه های پزشکی توجه ویژه داشته باشند و تا حد ممکن از تردد در اماکن و فضاهای عمومی خودداری نمایند.

بیش از 700 هزار مشترک برق در استان مرکزی وجود دارد که برق آنان به وسیله 16 هزار دستگاه ترانسفورماتور، 20 هزار کیلومتر شبکه و 45 پست فوق توزیع تامین می گردد.

استان مرکزی با دارا بودن 12 شهرستان دارای بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر جمعیت است.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 209

به "خبرنگاران خدمات توزیع برق استان مرکزی برای پیشگیری از شیوع کرونا غیرحضوری انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خدمات توزیع برق استان مرکزی برای پیشگیری از شیوع کرونا غیرحضوری انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید