خبرنگاران ثبت نام 20 هزار شهروند آذربایجان غزبی در طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش بیست آمار، ارومیه- خبرنگاران- مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به اتمام مهلت ثبت نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن گفت: نام نویسی 20 هزار و 148 نفر در 10 شهرستان استان قطعی شده است.

خبرنگاران ثبت نام 20 هزار شهروند آذربایجان غزبی در طرح اقدام ملی مسکن

جهت دریافت خدمات طرح آلاچیق چوبی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

سید محسن حمزه لو روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار بیست آمار اضافه نمود: این تعداد متقاضی در شهرستان های ارومیه، خوی، سیه چشمه (چالدران)، مهاباد، اشنویه، نقده، محمدیار، شاهین دژ، سردشت و تکاب ثبت نام نموده اند.

وی با تاکید بر اینکه کسانی که واجد شرایط طرح نباشند، در زمان آنالیز درخواست ها حذف می شوند، ادامه داد: متقاضیان واجد شرایطی که در سامانه ملی این طرح ثبت نام و مدارک خود را تکمیل نموده اند، پیامک حاوی کدپیگیری را تا 20 روز آینده دریافت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه فاز نخست طرح اقدام ملی فراوری و عرضه مسکن در 9 شهرستان استان اجرایی شده بود، اضافه نمود: این شهرها شامل ارومیه، خوی، نقده، سردشت، شاهین دژ، اشنویه، تکاب، محمدیار و سیه چشمه بود.

وی ادامه داد: متقاضیان و همسران ثبت نام کنندگان برای برخورداری از مزیت های طرح باید فاقد زمین مسکونی یا واحد مسکونی از روز اول فروردین 1384 به بعد باشند.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: استفاده نکردن از تسهیلات مسکن در سال های پس از انقلاب اسلامی، متاهل بودن، سکونت بیش از پنج ساله در محل مورد تقاضا از جمله مهمترین ملزومات ثبت نام در این طرح به شمار می رود.

به گزارش بیست آمار طرح اقدام ملی فراوری وعرضه مسکن به منظور احداث 400 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور شروع شد که از این تعداد سهم آذربایجان غربی نزدیک به 21 هزار واحد است.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 136

به "خبرنگاران ثبت نام 20 هزار شهروند آذربایجان غزبی در طرح اقدام ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ثبت نام 20 هزار شهروند آذربایجان غزبی در طرح اقدام ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید