خبرنگاران ابراز نگرانی رییس شورای تهران از تراکم مسافران در حمل و نقل عمومی

به گزارش بیست آمار، رئیس شورای اسلامی شهر تهران ضمن درخواست از شهردار تهران برای پیگیری موضوع یاری دولت به شهرداری، نسبت به تراکم مسافران در شبکه حمل و نقل عمومی ابراز نگرانی کرد.

خبرنگاران ابراز نگرانی رییس شورای تهران از تراکم مسافران در حمل و نقل عمومی

بهترین تجربه سفر را با https://bestcanadatours.com تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای مسافرتی بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، محسن هاشمی روز سه شنبه در حاشیه جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: تراکم مسافران در شبکه حمل و نقل عمومی احتمال افزایش کرونا را در پی دارد.

وی گفت: گویا از سوی وزارت بهداشت و شخص وزیر که نهاد بالادستی هستند، در اجرای محدودیت های ترافیکی حساسیت هایی ایجاد شده است.

هاشمی بیان کرد: آمارهای چند روز اخیر نیز نشان می دهد که فرایند ابتلا افزایش پیدا نموده است و به نظر می رسد اجرای محدودیت های ترافیکی از شنبه آزمایشی است.

رییس شورای تهران اضافه نمود: وزیر بهداشت اعلام نموده که اگر فاصله گذاری رعایت نشود مجددا لغو محدودیت های ترافیکی را دنبال می نماید و ما نیز از مردم می خواهیم که موضوع استفاده از ماسک را جدی بگیرد.

وی درباره خاتمه اجرای طرح ترافیک در تهران اظهارداشت: من تا کنون برای اجرای این طرح ورود نکردم.

هاشمی ادامه داد: گویا رئیس جمهور به این مسئله ورود پیدا نموده است.

شهردار تهران دریافت یاری از دولت را پیگیری کند

رییس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به این سوال که آیا شهرداری تهران توانسته است هزینه اقدامات ضدکرونایی که انجام داده را از دولت یاری هزینه دریافت کند، گفت: نامه ای با امضای مشترک من و حناچی به دولت ارسال شد و از آنها خواستیم که مبالغی را در اختیار شهرداری تهران قرار دهند.

وی با بیان اینکه تا کنون پولی در اختیار ما قرار نگرفته است، گفت: هر چند که گفتند این پول ها به صورت وام در اختیار شرکت هایی قرار می گیرد که به علت کرونا نباید تعدیل نیرو نمایند که شهرداری تهران نیز با اینکه فعالیتش زیاد است اما درآمدهایش افت پیدا نموده و از حناچی می خواهیم که موضوع این نامه را پیگیری کند.

وی یادآور شد: به نظر می رسد از مبلغ 75 هزار میلیاردی که در اختیار دولت قرار گرفته، سه الی چهار میلیارد تومان سهم شهرداری باشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 دی 1400 بروزرسانی: 15 دی 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 457

به "خبرنگاران ابراز نگرانی رییس شورای تهران از تراکم مسافران در حمل و نقل عمومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ابراز نگرانی رییس شورای تهران از تراکم مسافران در حمل و نقل عمومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید