جانسون: خیلی زود شرایط بحرانی ایتالیا در انگلیس تکرار می گردد

به گزارش بیست آمار، نخست وزیر انگلیس پیش بینی کرد سرویس خدمات درمانی این کشور در روبرو با همه گیری کرونا، همانند ایتالیا دچار بحران خواهد شد.

جانسون: خیلی زود شرایط بحرانی ایتالیا در انگلیس تکرار می گردد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش به نقل از خبرگزاری رویترز، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس گفت لندن از نظر شیوع ویروس کرونا دو یا سه هفته از ایتالیا عقب تر است.

نخست وزیر انگلیس پیش بینی کرد همان بلایی که بر سر سیستم بهداشتی در ایتالیا به دلیل شیوع گسترده کرونا آمده، برای کشورش نیز اتفاق بیفتد. جانسون گفت سرویس سلامت ملی انگلیس ممکن است در روبرو با همه گیری کرونا به هم بریزد.

وی گفت: اگر با هم کار نکنیم، اگر با کوشش جمعی سرعت شیوع کرونا را کاهش ندهیم، همان اتفاقی که برای سرویس سلامت ایتالیا پیش آمد در اینجا هم اتفاق می افتد.

دولت انگلیس شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور اروپایی را 5018 نفر اظهار داشت که این آمار، 1035 نفر بیشتر از آمار دیروز است. این بیشترین آمار مبتلایان به این بیماری در کمتر از یک روز در انگلیس است.

نحوه مدیریت دولت جانسون در مقابله با شیوع کرونا، علاوه بر رسانه ها و جریان های داخلی انگلیس، موجب افزایش انتقاد کشور ها نیز شده است. پیشتر نیز امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه تهدید کرد در صورتی که نخست وزیر انگلیس نتواند اقدامات جدی برای کنترل ویروس کرونا در پیش بگیرد، مرز های مشترک دو کشور را خواهد بست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 291

به "جانسون: خیلی زود شرایط بحرانی ایتالیا در انگلیس تکرار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانسون: خیلی زود شرایط بحرانی ایتالیا در انگلیس تکرار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید