تولید 58 عنوان کتاب دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش بیست آمار، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در کهگیلویه و بویراحمد، سرهنگ امیرعباس آسمند در نشست هم اندیشی نویسندگان حوزه دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد با سرهنگ عباس بایرامی رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس، گفت: امسال 58 عنوان کتاب با حمایت این اداره کل در مراحل مختلف تولید قرار گرفته است.

تولید 58 عنوان کتاب دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد

وی افزود: این تعداد کتاب در قالب های مختلف پژوهش، شعر، نمایشنامه، خاطره، زندگینامه، کودک، رمان، داستان کوتاه، تاریخ شفاهی، کتاب اسنادی و کتاب صوتی تولید شده یا در دست تولید است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا به امروز 28 عنوان از این کتاب ها چاپ و تولید شده، سه عنوان در دست چاپ بوده، سه عنوان در مرحله دریافت فیپا و مابقی کتاب ها در مراحل کارشناسی، ویراستاری، تدوین و گردآوری قرار دارند.

آسمند افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تولید کتاب های تاریخ شفاهی و اسنادی بسیار پیروز عمل کرده و در این زمینه پیروز به کسب رتبه برتر کشوری شده است.

وی از تعامل خوب این اداره کل با ادارات و سازمان های استانی در سال های اخیر سخن گفت و تاکید کرد: در این راستا، امسال اعتبار خوبی برای یادمان ها و مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان جذب کردیم.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 799

به "تولید 58 عنوان کتاب دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید 58 عنوان کتاب دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید