ترامپ: مرگ و میر کرونا از رکود مالی کمتر خواهد بود

به گزارش بیست آمار، رئیس جمهور آمریکا سه شنبه گفت مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا از مرگ و میرهای ناشی از رکود مالی کمتر خواهد بود.

ترامپ: مرگ و میر کرونا از رکود مالی کمتر خواهد بود

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا سه شنبه مدعی شد مرگ و میر ویروس کرونا از رکود مالی ناشی از تعطیلی کسب و کارها کمتر خواهد بود.

ترامپ که با فاکس نیوز مصاحبه می کرد همچنین گفت: دوست دارم کشور از تعطیلی در بیاید و مشتاقم به جشن عید پاک (در روز 12 آوریل) بروم.

رئیس جمهور آمریکا گفت هنگامی که مشاورانش دو هفته پیش به او توصیه نموده اند کشور را تعطیل کند این توصیه را پذیرفته است و اکنون باید کشور از حالت تعطیل خارج گردد.

رئیس جمهور آمریکا ساعتی قبل تر هم در توئیتر نوشت: مردم ما می خواهند سر کار برگردند. آنها فاصله اجتماعی و همه کارهای دیگر را رعایت خواهند کرد و شهروندان ارشد (مسن) با مهر و عاطفه مورد مراقبت قرار خواهند کرد. ما می توانیم دو کار را انجام دهیم. درمان نباید از مشکل بدتر باشد. باید الان اقدام کنیم. بازگشتی قوی خواهیم داشت.

رئیس جمهور آمریکا نگران است رکود مالی در آمریکا به کارزار او برای انتخاب مجدد به عنوان رئیس جمهور آمریکا لطمه بزند.

پیش از این منابع خبری گزارش داده اند 2.6 میلیارد نفر در دنیا ملزم شده اند قوانین تعطیلی های مربوط به شیوع ویروس کرونا را رعایت نمایند.

خبرگزاری فرانسه گزارش داده از زمانی که هند تدابیر خود برای مبارزه با ویروس کرونا را به اجرا بگذارد 2.6 میلیارد نفر در دنیا با قوانین تعطیلی های ناشی از این ویروس روبرو خواهند شد.

طبق گزارش این خبرگزاری بیشتر کشورها از جمله هند، انگلیس، فرانسه، ایتالیا و کلمبیا قوانینی برای تعطیلی کشورشان به اجرا گذاشته اند.

در بعضی کشورهای دیگر قوانین منع تردد، قرنطینه و توصیه های جدی برای ماندن در خانه بکار گرفته شده است.

کرونای جدید یکی از 7 نوع ویروس شناخته شده کرونا است که باعث ایجاد بیماری در انسان می گردد. 4 گونه از این نوع ویروس ها علائمی شبیه سرماخوردگی خفیف ایجاد می نمایند و سه گونه دیگر باعث ایجاد بیماری های حاد تنفسی می شوند که در مواردی به مرگ منجر می گردد.

سازمان دنیای بهداشت بعد از ابتلای بیش از 121 هزار نفر در سراسر دنیا به این بیماری آن را همه گیر دنیای اظهار داشت.

جدیدترین آمار حاکی است در حال حاضر 400453 نفر به این بیماری مبتلا شده و 17451 نفر جان باخته اند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 299

به "ترامپ: مرگ و میر کرونا از رکود مالی کمتر خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: مرگ و میر کرونا از رکود مالی کمتر خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید