ترامپ: اگر مردم بخواهند خودم اولین نفری هستم که واکسن کرونا را تزریق می کنم

به گزارش بیست آمار، رئیس جمهور آمریکا در ادامه رفتار متناقض خود، این بار ژست فداکارانه گرفت و گفت در صورت درخواست مردم اولین نفری خواهد بود که واکسن تولید شده برای کرونا را تزریق می کند.

ترامپ: اگر مردم بخواهند خودم اولین نفری هستم که واکسن کرونا را تزریق می کنم

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در اظهار نظر جدید خود این بار ژست فداکارانه به خود گرفت و گفت در صورتی که مردم آمریکا بخواهند خودش اولین کسی می شود که واکسن ویروس کرونا را که در این کشور در حال ساخت است، تزریق می کند.

ترامپ در این خصوص گفت اگر نفر اول تزریق کننده واکسن باشد و یا آخر در هر حالت مردم از او انتقاد خواهند کرد. او توضیح داد که اگر اولین نفر باشد گفته خواهد شد خودخواه است و اگر نفر آخر باشد می گویند به کارایی واکسن اعتمادی ندارد.

او که با فاکس نیوز مصاحبه می کرد سعی کرد این اظهارات را به فداکاری خود ربط دهد و گفت اگر اولین نفر باشم می گویند خودخواه است و می خواهد اولین نفر باشد از سوی دیگر برخی خواهند گفت این کار بسیار شجاعانه است. با این حال، اگر آن ها از من بخواهند و فکر کنند این کار درست است من اولین نفری می شوم که واکسن کرونا را تزریق می کند.

او در ادامه گفت بسیار مشتاق است دارو های تولید شده برای مقابله با ویروس کرونا را ببیند و از آن ها اطلاع پیدا کند.

این اظهارات ترامپ پس از آن بیان می شود که دولت آمریکا برای تولید 100 میلیون دوز واکسن کرونا در شرکت دارویی پی فیزر با مشارکت یک شرکت دارویی آلمانی هزینه ای معادل 1.95 میلیارد دلار صرف کرده است. هرچند واکسن تولید شده در این دو شرکت نیاز به تایید سازمان غذا و داروی آمریکا دارد و این واکسن در مراحل اولیه آزمایش انسانی می باشد.

ترامپ از زمان شیوع ویروس کرونا اظهارات متناقض و گاه بسیار عجیبی در خصوص آن داشته است. او در مرحله ای مردم را به خوردن مواد ضدعفونی کننده دعوت کرد، سپس پیشنهاد تزریق نور به داخل بدن مبتلایان را مطرح ساخت و پس از آن درمان کرونا را مصرف داروی بیماری مالاریا خاطرنشان کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 552

به "ترامپ: اگر مردم بخواهند خودم اولین نفری هستم که واکسن کرونا را تزریق می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: اگر مردم بخواهند خودم اولین نفری هستم که واکسن کرونا را تزریق می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید