بوریس جانسون در اندیشه ایجاد تحولات بزرگ

به گزارش بیست آمار، روزنامه ساندی تایمز گزارش داد، نخست وزیر بریتانیا میخواهد با اخراج وزرا، ادغام وزارتخانه ها و جایگزینی کارمندان دولت با کارشناسان خارجی، دولت انقلابی را اداره کند.

بوریس جانسون در اندیشه ایجاد تحولات بزرگ

به گزارش بیست آمار، این روزنامه با استناد به منابع گزارش داد، بوریس جانسون که در انتخابات پنج شنبه گذشته اکثریت کافی را به دست آورد، می تواند یک سوم از تیم وزرای خود را برکنار کند تا کار خود را روی تامین نظرات رأی دهندگانی که سابقا حامی حزب کارگر در شمال و مرکز انگلستان بودند و اکنون از محافظه کاران او حمایت کردند، متمرکز کند.

در این گزارش آمده است که وزارت بریگزیت در تاریخ 31 ژانویه منحل می گردد و این تاریخی است که جانسون قول داده تا بریتانیا اتحادیه اروپا را ترک کند. او همچنین دپارتمان جداگانه ای از وزارت امور خارجه و وزارت کشور برای مرزها و مهاجرت ایجاد می نماید و وزارت تجارت را با دپارتمان بازرگانی ادغام می نماید.

براساس گزارش ساندی تایمز، پیش بینی می گردد جانسون در روزهای آینده تنها یک ترمیم کابینه متوسط انجام دهد و وزیرانی که در انتخابات کنار کشیدند جایگزین کند اما او در ماه فوریه و بعد از بریگزیت، تغییرات اساسی در این تیم ایجاد خواهد نمود و امیدوار دارد وعده های انتخاباتی خود را برای اصلاحات داخلی محقق سازد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 9

به "بوریس جانسون در اندیشه ایجاد تحولات بزرگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوریس جانسون در اندیشه ایجاد تحولات بزرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید