باشگاه تاتنهام کارکنان اخراجی اش را برگرداند

به گزارش بیست آمار، باشگاه تاتنهام از تصمیم قبلی خود برای کاهش دادن مخارجش منصرف شد و کارمندان اخراجی اش را برگرداند.

باشگاه تاتنهام کارکنان اخراجی اش را برگرداند

به گزارش بیست آمار، باشگاه تاتنهام که برای جبران و کاهش ضرر های مالی ناشی از تعلیق لیگ برتر انگلیس، با شماری از پرسنل کادر غیرفوتبالی اش قطع همکاری کرده بود، بعد از دریافت نقدها فراوانی از سوی رسانه ها و چهره های مختلف از تصمیم خود صرف نظر کرد.

دنیل لوی رئیس باشگاه تاتنهام با توجه به هزینه های بالایی که تیمش دارد از جمله بازپرداخت وام های مربوط به احداث استادیوم وایت هارت لین جدید و پرداخت حقوق سرمربی سرشناسی مانند ژوزه مورینیو، تصمیم گرفته بود که برای کاهش بخشی از هزینه ها، در ایام تعطیلی لیگ به خاطر شیوع کرونا، عذر 80 درصد از کارمندان باشگاه را بخواهد و به صورت موقت آنها را اخراج کند. علاوه بر این تاتنهامی ها قصد داشتند که از کمک های دولت نیز برای جبران ضررهای مالی وارد آمده استفاده کنند. این تصمیمات سبب شد که افراد زیادی از جمله ستاره تیم، هری کین از لوی انتقاد کردند.

نقدها از لوی ثمربخش بوده و او از تصمیم خود صرف نظر کرده است. باشگاه تاتنهام در بیانیه ای گفت که مقرر شده تمام پرسنل کادر غیرفوتبالی باشگاه چه کارکنان تمام وقت چه کارکنان پاره وقت که با آنها موقتاً قطع همکاری شده بود حقوق خود را در ماه های آوریل و می به صورت کامل دریافت کنند و تنها حقوق اعضای هیئت مدیره کاهش پیدا خواهد کرد.

تاتنهام بعد از لیورپول دومین باشگاه انگلیسی که از تصمیم خود برای قطع همکاری با کارکنان غیرفوتبالی اش منصرف می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 351

به "باشگاه تاتنهام کارکنان اخراجی اش را برگرداند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه تاتنهام کارکنان اخراجی اش را برگرداند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید