امروز امنیت کشور در گرو دفاع و امنیت دانش بنیان است خبرنگاران

به گزارش بیست آمار، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این که امروز با دشمنانی سروکار داریم که از آخرین بهره های علم و فناوری استفاده می نمایند، گفت: امنیت کشور در گرو دفاع دانش بینان و امنیت دانش بنیان است.

امروز امنیت کشور در گرو دفاع و امنیت دانش بنیان است خبرنگاران

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، محمدمهدی طهرانچی ظهر امروز (دوشنبه، 18 اسفند) در حاشیه امضاء توافق نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با ستاد کل نیرو های مسلح در جمع خبرنگاران با اشاره به این که امروز فرصتی شد تا در دو موضوع علم و فناری و مهارت آموزی توافق نامه هایی بین ستاد کل نیرو های مسلح و دانشگاه آزاد اسلامی به امضا برسد، گفت: ما امروز با یک رشدیافتگی بسیار نایابی در سطح نیرو های مسلح و ستاد کل نیرو های مسلح روبرو هستیم.

وی با بیان این که در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی نقشه جامع علم و فناوری نیرو های مسلح به تصویب رسید، گفت: برای این که این موضوع عملیاتی گردد، باید نهاد علم و نهاد امنیت و دفاع با هم راه چاره های آن را پیدا و پیاده کنیم؛ این توافق نامه به ما یاری می نماید که نقش آفرینی ای که دانشگاه آزاد در حوزه های مختلف و آموزش به جوانان در کشور دارد، پیروز عمل کند.

طهرانچی با اشاره به این که شعار دانشگاه آزاد هر دانشجو یک تخصص و یک مهارت است، گفت: این موضوع در نیرو های مسلح و در قالب قرارگاه مهارت آموزی سربازان به خوبی در حال پیگیری است.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور آموزشکده های سماء را به دانشکده های مهارت و کارآفرینی تغییر داده است و این ارتباط می تواند به ما یاری کند که شعار هر جوان ایرانی یک تخصص و یک مهارت را محقق کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: امروز با دشمنانی سروکار داریم که از آخرین بهره های علم و فناوری استفاده می نمایند. امروز امنیت کشور در گروه دفاع دانش بنیان و امنیت دانش بنیان است و دانشگاه آزاد این آمادگی را دارد با همکاری ستاد کل نیرو های مسلح اتفاقات بزرگی در حوزه امنیت رقم بزند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 985

به "امروز امنیت کشور در گرو دفاع و امنیت دانش بنیان است خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز امنیت کشور در گرو دفاع و امنیت دانش بنیان است خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید