ادامه فرایند نزولی قربانیان کرونا در ایتالیا

به گزارش بیست آمار، مقامات ایتالیا اعلام کردند که طی 24 ساعت گذشته 525 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور جان خود را از دست دادند تا مجموع قربانیان کرونا در این کشور به 15 هزار و 887 نفر برسد.

ادامه فرایند نزولی قربانیان کرونا در ایتالیا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، با مرگ 525 نفر دیگر از مبتلایان به ویروس کرونا در ایتالیا، مجموع قربانیان این ویروس در این کشور اروپایی به 15 هزار و 887 نفر رسید.

همچنین طی 24 ساعت گذشته 4 هزار و 316 نفر دیگر در ایتالیا به ویروس کرونا مبتلا شدند تا مجموع مبتلایان در این کشور اروپایی به 128 هزار و 948 نفر برسد.

از مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در ایتالیا نیز بیش از 21 هزار و 800 نفر بهبودی خود را بدست آوردند و حدود 4 هزار نفر نیز در شرایط بحرانی به سر می برند.

فرایند ابتلا و قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا طی روزهای گذشته نزولی بوده است. (جزئیات بیشتر)

اوج تلفات مبتلایان به کرونا در ایتالیا مربوط به روز 27 مارس (8 فروردین) بود که طی آن 919 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور اروپایی جان خود را از دست دادند.

پس از این تاریخ شمار قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا در ایتالیا فرایند نزولی به خود گرفت.

بیشترین آمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا مربوط به منطقه لومباردیا در شمال ایتالیا است که بعضی از رسانه ها این منطقه را کانون شیوع ویروس کرونا در ایتالیا و اروپا می دانند.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 324

به "ادامه فرایند نزولی قربانیان کرونا در ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه فرایند نزولی قربانیان کرونا در ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید