اخطار کانادا به کشتی های گردشگری

به گزارش بیست آمار، دولت کانادا امنیت کشتی های گردشگری را که به سمت مکزیک رفت و آمد می نمایند، تضمین نمی کند.

اخطار کانادا به کشتی های گردشگری

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

اخطاری مبنی بر رعایت احتیاط برای استفاده از کشتی های تفریحی و خدماتی توسط دولت کویین تانا رو (Quintana Roo) به گردشگران داده شده و این بار هدف کانادا است.

دولت کانادا هم مانند دولت ایالات متحده آمریکا، استفاده مقامات دولتی را از کشتی هایی که در کوزمل (Cozumel) به پلایا دل کارمن (Playa del Carmen) رفت و آمد می کردند، ممنوع نموده بود.

این اخطارها بعد از انفجاری در پلایا دل کارمن در 21 فوریه و بعد از کشف موادی با قابلیت احتراق در سه شنبه گذشته در یک کشتی که ساخت شرکت بارکوس کاریب (Barcos Caribe) بود، داده شد.

در روز آدینه، دولت کانادا طی اقدامات امنیتی به شهروندان هشدار داد که از این کشتی های گردشگری برای رفت و آمد به مکزیک استفاده نکنند.

بعد از این اقدامات، تعدادی از خطوط کشتی های کروز، سفرهای خود به پلایا کارمن را کنسل کردند.

این مسئله، ضرورت پیگیری اخبار محلی را توسط گردشگران خاطر نشان می نماید و توصیه می گردد که گردشگران فقط به اخبار رسانه های اجتماعی اکتفا نکنند.

مقامات مکزیکی به یاری دفتر تحقیقات فدرال آمریکایی مشغول آنالیز علل حوادث اخیر هستند. در همین حین، بارکوس کرایب اتهامات وارده از طرف مقامات کویین تانا رو، مبنی بر جاسازی مواد منفرجه توسط این شرکت را رد نموده است. این شرکت جراحت 26 مسافر را طبق گزارش مقامات که در انفجار 21 فوریه رخ داد را هم رد نموده است.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 23 فروردین 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 228

به "اخطار کانادا به کشتی های گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخطار کانادا به کشتی های گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید