ابراز رضایت نمایندگان چین و روسیه از نشست کمیسیون مشترک برجام در وین

به گزارش بیست آمار، نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین و مسئول ارشد اداره کنترل تسلیحات وزارت امور خارجه چین که از طرف دولت های متبوع خود در نشست کمیسیون مشترک برجام در وین حضور داشتند، در اظهاراتی جداگانه از نتایج این نشست ابراز رضایت کردند.

ابراز رضایت نمایندگان چین و روسیه از نشست کمیسیون مشترک برجام در وین

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، میخائیل اولیانوف نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین و فو کانگ مسئول ارشد اداره کنترل تسلیحات وزارت امور خارجه چین که از طرف دولت های متبوع خود در نشست کمیسیون مشترک برجام در وین حضور داشتند، روز سه شنبه پس از خاتمه این نشست چندجانبه با ابراز رضایت از نتایج آن تأکید کردند که همه اعضای برجام در این نشست تعهد خود به حفظ این توافق را ابراز داشته اند.

میخائیل اولیانوف در حساب کاربری خود در توئیتر درباره نشست کمیسیون مشترک برجام نوشت: نشست امروز کمیسیون مشترک برجام در وین نشان داد که همه مشارکت کنندگان در برجام کاملاً به توافق هسته ای متعهد بوده و مصمم هستند که حداکثر کوشش خود را برای حفظ آن انجام دهند.

فو کانگ مسئول ارشد اداه کنترل تسلیحات وزارت امور خارجه چین نیز در خاتمه نشست امروز در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: هیأت های دیپلماتیک حاضر در این نشست تعهد خود به برجام را ابراز داشتند. نمایندگان کشورهای مشارکت کننده در برجام امروز درباره نحوه مواجهه با تهدیدهای آمریکا برای بازگرداندن تحریم های بین المللی علیه ایران و همچنین درباره گسترش دسترسی به کانال اقتصادی اینستکس که به منظور یاری به در امان ماندن شرکت ها از تحریم های آمریکا طراحی شده است، تبادل نظر کردند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: 20amar.ir شناسه مطلب: 615

به "ابراز رضایت نمایندگان چین و روسیه از نشست کمیسیون مشترک برجام در وین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراز رضایت نمایندگان چین و روسیه از نشست کمیسیون مشترک برجام در وین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید